PROWADZIMY KSIĘGOWOŚĆ
ORAZ OBSŁUGĘ KADR I PŁAC

dla podmiotów w każdej formie
o różnym profilu działalności gospodarczej

Biuro
Rachunkowe

Barbara Zachwieja

Księgowość, rachunkowość

Księgi rachunkowe,
Podatkowa księga przychodów i rozchodów,
Ewidencja Ryczałtowa,
Rejestr podatkowy,
Rozliczenia PIL CIT, VAT, Akcyzy,
Sprawozdania finansowe
Sporządzanie analiz finansowych oraz informacji

Kadry i Płace

Sporządzanie miesięcznych rozliczeń pracowniczych, list płac, deklaracji ZUS.
Prowadzenie teczek osobowych.
PIT-11, PIT-40
Zaświadczenia.
Na życzenie klienta drukujemy przelewy z należnościami podatkowymi i ZUS tak, aby wizytę klienta w banku lub na poczcie ograniczyć do minimum. Tym, którzy płatności realizują za pośrednictwem bankowości internetowej informacje o wysokości należności przekazujemy faksem lub drogą elektroniczną.

KPiR lub Ryczałt

Do Księgi Przychodów i Rozchodów KPiR trafiają wszystkie wpisy wprowadzone w przychody i wydatki.
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest zarezerwowany dla wybranej grupy przedsiębiorców. Mogą z niego korzystać m.in. budowlańcy, właściciele punktów gastronomicznych czy przedstawiciele wolnych zawodów, takich jak np. stomatolog czy psycholog.

Nasze Biuro Rachunkowe

Księgowość – Naszym celem jest przekraczanie standardowych granic usług świadczonych przez biura rachunkowe i zaoferowanie naszym klientom wyjątkowego i nowoczesnego wsparcia w biznesie.

Wierzymy, iż nasi klienci oczekują od nas więcej niż podania kwoty podatku.

Kierujemy nasze usługi w szczególności do przedsiębiorców wymagających, dla których liczy się całościowy wgląd w sytuację firmy.

Barbara Zachwieja

b.zachwieja@bz-biuro.pl
600 094 687

Lidia Marciniak

l.marciniak@bz-biuro.pl
784 536 208

Julita Pakuła

j.pakula@bz-biuro.pl
784 536 208

Małgorzata Patrzała

m.patrzala@bz-biuro.pl
530 373 373

Teresa Smorawska

t.smorawska@bz-biuro.pl
784 536 208

Aleksandra Ciesielska

a.ciesielska@bz-biuro.pl
784 536 208

Małgorzata Kaczmarek

m.kaczmarek@bz-biuro.pl
784 536 208

Iwona Drogosz

i.drogosz@bz-biuro.pl
530 373 373

Anna Musiał

a.musial@bz-biuro.pl
784 536 208